Sequence i PharmaExpert połączyły siły

PEX PharmaSequence to nowy gracz na rynku monitorowania rynku i doradztwa w ochronie zdrowia. Spółka powstała z połączenia sił firm - PharmaExpert i Sequence.

Zdaniem Stefana Bogusławskiego, który dotychczas kierował spółką Sequence połączenie obu firm ma działać na korzyść uczestników rynku zdrowia. "Nasza  oferta to pomoc w lepszym funkcjonowaniu w niepewnym otoczeniu. Tylko innowacyjne i eksperckie podejście pozwoli na świadome stawienie czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom"- podkreśla ekspert, który piastować będzie funkcję prezesa nowo utworzonej spółki PEX PharmaSequence.

Przypomnijmy, że dotychczas PharmaExpert specjalizowała się w monitorowaniu rynku aptecznego, natomiast Sequence realizowała badania monitorujące działanie systemu ochrony zdrowia, a także świadczyła rozbudowane usługi doradcze.

„Rynek zdrowia oczekuje coraz lepszych informacji. Integracja  naszych  Zespołów  umożliwia  wspieranie klientów w podejmowaniu optymalnych decyzji, które pozwolą na rozwój biznesu w złożonych warunkach rynkowych"- podkreślił Jarosław Frąckowiak, wiceprezes zarządu PEX PharmaSequence.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Studenci Medycyny i Farmacji