NIA apeluje o uszanowanie demokratycznego głosowania

Zdaniem Naczelnej Izby Aptekarskiej, działania władz Izby Gospodarczej Właścicieli Punktów Aptecznych i Aptek to "niczym nieuzasadniona próba podważenia demokratycznego głosowania w sprawie poselskiego projektu ustawy Prawo farmaceutyczne".

Zdaniem samorządu zawodowego aptekarzy, dyskredytacja poselskiego projektu podjęta przez Pawła Klimczaka, prezesa IGWPAiA, to działania szkodliwe i nie mogą być traktowane poważnie przez interesariuszy rynku farmaceutycznego.
Naczelna Izba Aptekarska zaapelowała również o powstrzymanie się od nawoływania do masowych protestów społecznych, czy też "przywoływanie argumentacji zawartej w złożonych wcześniej bezskutecznych donosach do różnych instytucji publicznych". Zdaniem NIA działania Pawła Klimczaka podkopują jego wiarygodność.

"Zwracamy się do Pana Prezesa z gorącą prośbą o spokój, tłumienie negatywnych emocji oraz – co najważniejsze – uszanowanie demokratycznego wyniku głosowania"- podkreślił w apelu Tomasz Leleno, rzecznik prasowy, Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze