Janssen wyróżniony za etyczne działania

Uczciwe. Rzetelne. Wiarygodne. Przejrzyste. Odpowiedzialne. Świadome. Takie firmy redakcja Pulsu Biznesu nagrodziła w trzeciej edycji konkursu Etyczna Firma. Wśród tegorocznych laureatów po raz drugi znalazła się firma Janssen Polska.

W tegorocznym konkursie nagrodzono 15 firm nie tylko zróżnicowanych pod względem skali działa, ale również reprezentowanych branż .

"Wśród laureatów znalazły się zarówno małe rodzinne firmy zatrudniające kilku pracowników, jak i organizacje o kilkudziesięciotysięcznej kadrze rozproszonej po oddziałach w całej Polsce. Mimo swej niezaprzeczalnej różnorodności przedsiębiorstwa ubiegające się o tytuł Etycznej Firmy w zadziwiająco spójny sposób rozumieją znaczenie etyki w biznesie. Wychodzą z założenia, że etyka to nie są sztywne regulacje, procedury, nakazy czy zakazy"- podkreślił Adam Krasoń, prezes PwC Polska, która była partnerem merytorycznym konkursu.

Po raz drugi laurem konkursu Etyczna Firma nagrodzona została firma farmaceutyczna Janssen Polska. "Jako jeden z sygnatariuszy Kodeksu Przejrzystości  każdego dnia wkładamy wiele trudu w utrzymanie najwyższych standardów etyki biznesowej i transparentności. Tym bardziej cieszymy się, że nasze starania są zauważane i doceniane” – mówi Magdalena Lisiecka, dyrektor regionalna, Janssen Polska. Firma zwraca również uwagę, że etyka biznesu na dobre wpisała się w działania firmy i stanowi fundament działań.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Studenci Medycyny i Farmacji