OIA Białystok: uwaga na złodziei

Podlascy aptekarze powinni zachować czujność. Okręgowa Izba Aptekarska w Białymstoku skierowała do aptek ostrzeżenie związane z przypadkami kradzieży, jakie miały miejsce na terenie województwa.

Apel to wynik zdarzenia do jakiego doszło w jednej z placówek. Sytuacja miała miejsce w jednej z białostockich aptek, gdzie młoda kobieta w blond peruce oraz małym dzieckiem w wózku dokonała kradzieży produktów o wartości przekraczającej 1000 zł. Po wyborze preparatów w części samoobsługowej osoba ta zagadując personel apteki pod pretekstem wyszła z placówki nie uiszczając wcześniej płatności za preparaty. Izba wskazuje w swoim komunikacie, że podobne sytuacje miały miejsce również wcześniej.

"Biuro OIA w Białymstoku prosi personel aptek o wzmożenie czujności wobec klientów dokonujących zakupów w części samoobsługowej apteki" - czytamy w komunikacie izby.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Studenci Medycyny i Farmacji