Nowa osoba w kierownictwie MZ

Anna Pankowska-Gałagaj odpowiedzialna będzie za sprawne funkcjonowanie resortu zdrowia. Zastąpi na tym stanowisku Izabelę Trojanowską.

Nowa dyrektor generalna jest z wykształcenia matematykiem. Przed rozpoczęciem pracy w resorcie zdrowia pracowała w firmie Yes HR, gdzie piastowała funkcję specjalisty ds. zasobów ludzkich.W 2002 roku sprawując funkcję dyrektora departamentu zarządzania zasobami ludzkimi w Banku Pocztowym znalazła się w gronie prestiżowego konkursu Dyrektor Personalny Roku. W ministerstwie odpowiadać będzie za sprawne funkcjonowanie urzędu i podlegać bezpośrednio pod Konstantego Radziwiłła.

Podstawowe obszary działania dyrektora generalnego obejmują m.in.zapewnienie funkcjonowania i ciągłości pracy MZ, bezpośredni nadzór nad biurem dyrektora generalnego i biurem kadr, nadzorowanie przebiegu prac nad przygotowaniem projektu budżetu i układu wykonawczego do budżetu w części dotyczącej MZ i realizację polityki personalnej w resorcie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze

Polecamy

Studenci Medycyny i Farmacji