Będą rekrutować dla firm z sektora farmaceutycznego

KCR działający na rynku badań klinicznych powołuje spółkę córkę - KCR Placement. Ta ostatnia ma prowadzić rekrutacje pracowników dla firm z sektora farmaceutycznego i biotechnologicznego.

Nowa firma będzie oferować usługi z zakresu rekrutacji stałej, tymczasowej i outplacement.

„Firma KCR nieustannie koncentruje się na zwiększaniu wartości swojej oferty. Powołanie KCR Placement jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczną kadrę pracowniczą w szybko zmieniającym się środowisku badań i rozwoju (ang. Research & Development). Jest to także kolejny krok w realizowaniu naszej strategii budowania pozycji KCR jako jednego z kluczowych dostawców usług w dziedzinie R&D w Europie” – stwierdza Mike Jagielski, prezes KCR. Jednocześnie zapewnia, że KCR chce zapewnić swoim klientom wysoką jakość i indywidualne podejście do każdego projektu badawczego czy outsourcingu.

Pracownicy KCR Placement są specjalistami w poszczególnych dziedzinach i - jak zapewniają władze spółki- rozumieją specyfikę potrzeb rekrutacyjnych dla sektorów farmaceutycznego i biotechnologicznego.

„Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego pracownika, biorąc pod uwagę wszystkie kluczowe wymagania dotyczące danego stanowiska. Dlatego w firmie KCR Placement przywiązujemy ogromną wagę do jakości procesu rekrutacyjnego oraz wysokich kompetencji naszych rekruterów” – podsumowuje Iwona Szmigielska, dyrektor HR firmy KCR.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze