Nowe władze PASMI

Ewa Jankowska z USP Zdrowie po raz wtóry pełnić będzie funkcję prezes Polskiego Związku Producentów Leków Bez Recepty PASMI. Obok niej w zarządzie zasiądą również Małgorzata Osadowska z Polpharmy oraz Małgorzata Michałków z GSK.

Walne Zgromadzenie członków organizacji skupiającej producentów leków OTC wybrało nowe władze na kadencję 2014-2016. Po raz kolejny na czele organizacji stanie Ewa Jankowska - na co dzień pełniąca funkcję dyrektora ds. regulacyjnych i medycznych w USP Zdrowie.

„Dziękując za zaufanie członków i ich akceptację, co do dalszych kierunków działania PASMI, chciałabym podkreślić, jak ważne jest bezpieczeństwo w stosowaniu leków i ich rola dla naszego społeczeństwa. W kolejnej kadencji zamierzamy konsekwentnie realizować nasze cele statutowe, a także zabierać głos w sprawach istotnych dla naszych członków” - skomentowała decyzję Walnego Zgromadzenie nowo wybrana prezes.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze