Rusza nowa platforma zakupowa dla aptek

Nowe kanały komunikacji i dystrybucji na dobre zagościły w branży farmaceutycznej. Nowym pomysłem jest wirtualna hala targowa dla aptek- Contact Pharm Internetowe Targi Farmaceutyczne.

Idea wirtualnej hali targowej wyewoluowała z dotychczasowych doświadczeń władz spółki Contact Pharm.

"Realizując telefoniczne kampanie sprzedażowe, zrozumiałam, że najwyższa pora dać aptekom wygodne narzędzie, platformę zakupową, z której mogłyby one korzystać
o dowolnej porze dnia i nocy, znajdując tam te same oferty, które przedstawiamy im telefonicznie. W ten sposób powstała idea targów w internecie – wirtualnej hali
z atrakcyjnymi rabatami i gratisami dla aptek"– mówi Beata Waga, członek zarządu Contact Pharm, od 11 lat związana z branżą farmaceutyczną.

Z ofertą skierowaną dla aptek i farmaceutów zapoznać się można 7 dnia w tygodniu przez 24 godziny. Rabaty oferowane przez platformę dla zarejestrowanych aptek - mogą sięgać nawet 60 proc..

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze