MZ: kolejny konkurs na szefa GIF

Główny Inspektorat Farmaceutyczny nieprędko może się spodziewać szefa. We wtorek 17 maja na stronach resortu pojawiło się ogłoszenie o naborze na szefa kluczowej dla bezpieczeństwa leków instytucji.

To już drugi nabór na szefa Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego. Przypomnijmy, że od ponad 6 miesięcy instytucją kieruje pełniący obowiązki GIF - Zbigniew Niewójt. Na zgłoszenia kandydatur resort czeka do 30 maja br.

Przypomnijmy, że pierwsza procedura konkursowa ruszyła w styczniu tego roku.W kwietniu Milena Kruszewska, rzecznik prasowy resortu, podkreślała, że "nie jest w posiadaniu informacji o odrzuceniu przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów kandydatury osoby wskazanej przez Ministra Zdrowia na stanowisko GIF". Niestety przez cały czas trwania pierwszej procedury konkursowej resort nie potrafił wskazać redakcji terminu powołania osoby wybranej przez MZ.

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze