Rozmowy o potencjale młodych farmaceutów

Wrocławski Uniwersytet Medyczny w połowie marca stanie się centrum motywacji i inspiracji dla studentów farmacji z całego kraju. W ramach projektu "Recepta na sukces w farmacji" 17 marca odbędzie się spotkanie, podczas którego przyszli farmaceuci będą mogli dowiedzieć się, jak pokierować swoją zawodową karierą.

Wrocławskie spotkanie, odbywające się w ramach trzeciej edycji projektu, odbywa się pod hasłem odkrywania w sobie potencjału. Studenci będą uczyć się, w jaki sposób rozpoznać swoje naturalne zalety, a następnie jak przekuć je na sukces zawodowy.

Wśród wykładowców zaproszonych przez organizatorów znalazł się Marcin Olkowicz – trener, wykładowca Collegium Civitas oraz dyrektor generalny w ZFPR Związek Firm Public Relations. Zajęcia z jego udziałem pomogą uczestnikom warsztatów uświadomić swoje oczekiwania i naturalne predyspozycje tak by właściwie wybrać przyszłe miejsce pracy. Zajęcia z motywowania poprowadzi natomiast Olga Kozierowska, jedna z najbardziej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce, która zaprezentujeswój autorski power speech pt. „Możesz więcej niż myślisz, że możesz!”.

Kolejne spotkanie w ramach projektu "Recepta na sukces w farmacji" odbędzie się 12 kwietnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze