Stołeczny CEFARM szuka prezesa

Rada nadzorcza Centrali Farmaceutycznej CEFARM ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu oraz członka zarządu ds. sprzedaży.

Kandydaci mogą zgłaszać swoje kandydatury do 16 kwietnia do godz. 12.00 w siedzibie Cefarmu przy ul. Jana Kazimierza. Od kandydatów wymagane jest m.in. wyższe wykształcenie, co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek, a także posiadania wiedzy w zakresie działalności spółki i sektora farmaceutycznego. Osoby aplikujące na wskazane stanowiska będą również zobowiązane do złożenia oświadczenia lustracyjnego.

Zgłoszenia otwarte zostaną na posiedzeniu rady nadzorczej, a rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami odbywać się będą w terminie od 7 do 18 maja.

Warszawska Centrala Farmaceutyczna CEFARM świadczy usługi związane z dystrybucją oraz logistyką na rynku farmaceutycznym. Oferuje również kompleksową logistyczną obsługę badań klinicznych, w ramach której sponsorzy otrzymują usługi etykietowania, przepakowywania, zaślepiania oraz dystrybucji próbek klinicznych. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze