Maciej Kuźmierkiewicz awansuje

Przed Maciejem Kuźmierkiewiczem dyrektorem generalnym IQVIA na Polskę i kraje bałtyckie nowe wyzwania. Od 1 kwietnia piastuje bowiem funkcję wiceprezydenta nowo powołanego regionu Europy Wschodniej.

Nowe obowiązki obejmować będą m.in. kierowanie oddziałami IQVIA w kilkunastu krajach Europu. Nowo utworzony region obejmuje bowiem obok Polki, również Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarią, a także kraje nadbałtycki i nadadriatyckie.

„Jestem przekonany, że możemy skuteczniej wykorzystać potencjał ekspertyzy oraz unikalnych zasobów IQVIA, jeszcze lepiej dostosowując nasze działania do potrzeb klientów w regionie. Choć obejmuje on rynki pod wieloma względami zróżnicowane, mamy kilka wyzwań uniwersalnych, związanych przede wszystkich z ograniczeniami finansowania i dostępnością terapii, ale też z organizacją badań klinicznych. Pozostajemy skupieni na wsparciu klientów i partnerów na ich lokalnych obszarach działania. Wykorzystanie szerokiej i bieżącej wiedzy z wielu rynków regionu jest zaś w tym bardzo pomocne” –  powiedział Maciej Kuźmierkiewicz.

Przypomnijmy, że Maciej Kuźmierkiewicz z IQVIA związany jest od blisko 10 lat. Jest doświadczonym menedżerem, absolwentem warszawskiej SGH. Od 2013 roku piastował funckję dyrektora generalnego na Polskę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze