MZ ogłasza czwarty konkurs na GIF'a

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło konkurs na stanowisko Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Na oferty kandydatów czeka do poniedziałku - 21 maja br.

Kandydat, którzy chciałby aplikować na stanowisko musi wykazać się m.in. tytułem minimum magistra farmacji, wykazywać się wiedzą z zakresu spraw będących w gestii GIF, korzystać z pełni praw publicznych, posiadać kompetencje kierownicze i minimum 6-letni staż pracy (w tym 3-letni na stanowisku kierowniczym).

Przypomnijmy, że to już kolejny - czwarty konkurs na stanowisko GIF. Rozpisany został po tym - jak w 2015 roku z funkcji GIF zrezygnowała Zofia Ulz. Do poniedziałku (8 maja 2018) jej funkcję pełnił Zbigniew Niewójt, który jednak został odwołany. Pierwszy konkurs ogłoszono w styczniu 2016, drugi w maju 2016. Ostatni trzeci konkurs ogłoszono w lipcu 2016 roku - niestety również po nim inspekcja farmaceutyczna nie doczekała się szefa.

 

 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze