Spółka NanoGroup ma Radę Naukową

Maja Marklowska-Dzierżak

Prof. dr hab. Piotr Rutkowski i dr Małgorzata Gałązka-Sobotka zostali powołani do Rady Naukowej NanoGroup – grupy spółek medycznych i biotechnologicznych działających w obszarach profilaktyki, wczesnej diagnostyki, celowanych terapii i rehabilitacji onkologicznej.

Radę Naukową powołało Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy NanoGroup S.A. Jej zadaniem będzie opiniowanie i rekomendowanie działań prowadzonych przez spółkę w obszarze innowacji i rozwoju, a także wyrażanie opinii na temat wdrażania innowacji i długoterminowej strategii NanoGroup. 

„Rada Naukowa powoływana jest na cztery lata i może liczyć od dwóch do czterech członków. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie delegowało do niej dwóch członków Rady Nadzorczej, na których miejsce powołano nowe osoby” – poinformowano w komunikacie prasowym.

Dotychczasowymi członkami Rady Nadzorczej, których NWZA delegowało do Rady Naukowej, są właśnie dr Małgorzata Gałązka-Sobotka i prof. dr hab. Piotr Rutkowski.

Małgorzata Gałązka-Sobotka jest dyrektorem Centrum Kształcenia Podyplomowego, kierownikiem Katedry Zarządzania i Marketingu, dyrektorem Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz dyrektorem programu MBA na Uczelni Łazarskiego.

Prof. Piotr Rutkowski to specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i onkologicznej, kierownik Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków Centrum Onkologii-Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz pełnomocnik dyrektora COI ds. badań klinicznych. 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione.

Komentarze